LUXERA MEYDAN TİCARİ

METRO ÜÇ YANDA KAZANÇ MEYDAN’DA Luxera Meydan tam üç farklı metro hattının kesiştiği bir noktada konumlanıyor. Buna ek olarak metrobüs, otobüs ve minibüs gibi alternatiflerin de tam merkezinde yükselen Luxera Meydan; ulaşım imkanlarıyla farklılık sağlıyor.

HAYALLERİN VE YOLLARIN KESİŞTİĞİ MEYDAN’DASINIZ TEM ve Basın Ekspres Yolu’nun yanı başındaki Luxera Meydan’da farklı ulaşım yolları üzerinde olmanın kolaylığını yaşayacaksınız. Bölgenin iki önemli caddesinin kesiştiği noktadaki konumu ile bölgenin uğrak yeri olacak. Hastane fabrika, Üniversite, ofis blokları ile çevrili konumu, daima hareketli ve gelişmiş bir bölgenin tam ortasında bulunuyor.

İHTİYACINIZIN KAT KAT FAZLASI MEYDAN’DA Marketten tekstile teknolojiden lezzete ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz 2 katlı çarşısıyla Luxera Meydan; keyifli zaman geçirebileceğiniz bir ortam sunuyor.

KAZANÇ NOKTASI Çalışan ve Hane halkının yoğun olarak konumlandığı, 750 bini aşkın nüfusun yaşadığı Bağcılar bölgesinin merkezinde yer alan Luxera Meydan yüksek kazanç vaat ediyor.

PROJE DETAYLARI 60.000 m² İnşaat Alanı,
12.000 m² Kiralanabilir Alan,
55 Mağaza,
2 Kat(Alt Cadde-Üst Cadde),
310 Rzidans,
2.250 Rezidans Nüfusu,
425 Araç Kapasiteli,
4.000 m² Meydan,
Market, Kafe Ve Restoranlar, Sağlık, Kozmetik, Servis ve Eğlence Alanları

Proje Web sitesi
www.luxerameydan.com/ticari