LUXERA GÜNEŞLİ

Ferah bir yaşam alanında özgür hissetmek gerek. Luxera Güneşli’de hepsi birbirinden konforlu daire seçeneklerinde evinizin boyutlarını dilediğiniz gibi seçin. Bir blokta toplam 70 dairenin bulunduğu Luxera Güneşli’de 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerde ferah bir yaşam alanına kavuşun. Ayrıca hemen aşağıdaki 4 mağazasıyla alışveriş keyfine istediğiniz an ulaşın.

Prestij, yeşile bürünüyor! Luxera Güneşli, 1.000 m2‘lik peyzaj alanıyla sakinlerine yeşil ve yoğunluktan arınmış bir yaşam alanı sunuyor.

En büyük ayrıcalığı, ulaşım kolaylığı! Luxera Güneşli projesi yakın zamanda tamamlanması planlanan metroya çok yakın bir konumda. Metroya ek olarak minibus ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım mümkün.

Güneşli’nin ayrıcalığı bol yaşamı Luxera Güneşli’de ayrıcalığın sonu yok. Çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, fitness salonu, dinlenme alanları, resepsiyon, özel güvenlik ve daha onalarca ayrıcalık sizi bekliyor.

Yatırımcılar için de çok cazip Luxera Güneşli, konumu ve benzersiz özellikleriyle yatırımcılara da büyük fırsatlar sunuyor. Basın Ekspres ve metro gibi ulaşım olanakları ile konforu ve kazancı bir arada bulabileceğiniz bir yaşam