LUXERA GÜNEŞLİ

Burada yaşam Güneşli ve prestijli Luxera Güneşli, Güneşli’de Basın Ekspres’e yakın bir konumda, 13.000 m2 inşaat alanı üzerinde, 96 adet daire ve 5 ticari üniteden oluşan bir proje. Luxera Güneşli, büyüklükleri 72 m2 ile 115 m2 arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireleriyle ailelere konfor sunarken yatırımcılara da kazanç vadediyor.

Prestij, yeşile bürünüyor! Luxera Güneşli, 1.000 m2‘lik peyzaj alanıyla sakinlerine yeşil ve yoğunluktan arınmış bir yaşam alanı sunuyor.

En büyük ayrıcalığı, ulaşım kolaylığı! Luxera Güneşli projesi yakın zamanda tamamlanması planlanan metroya çok yakın bir konumda. Metroya ek olarak minibus ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım mümkün.

Güneşli’nin ayrıcalığı bol yaşamı Luxera Güneşli’de ayrıcalığın sonu yok. Çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna, fitness salonu, dinlenme alanları, resepsiyon, özel güvenlik ve daha onalarca ayrıcalık sizi bekliyor.

Yatırımcılar için de çok cazip Luxera Güneşli, konumu ve benzersiz özellikleriyle yatırımcılara da büyük fırsatlar sunuyor. Basın Ekspres ve metro gibi ulaşım olanakları ile konforu ve kazancı bir arada bulabileceğiniz bir yaşam